Odložení kabelky

Kam si odložit kabelku v restauraci?Nikdy si ji nesmíte položit na prostřený stůl.
Jednou z možností je si ji položit za sebe na židly. Žena totiž sedí v první třetině židle, aby seděla vzpříma. Proto je za ní dost místa na odložení kabelky. Pokud je opěradlo vykrojené a kabelka by jim mohla propadnout můžeme si ji odložit na vedlejší prázdnou židli. Možností by bylo si ji odložit k nohám stolu, ale pozor aby nezpůsobila potíže procházejícím hostům, nebo obsluze. V nejlepších restauracích je zvykem donést ženě stoličku, kterou postaví po pravici k její židly .
Dobrým doporučením by bylo zvolit menší kabelku, aby s ní žena neměla tolik starostí. Velká kabelka není pro večeři v restauraci velice praktická.

Novým módním trendem jsou háčky na zavěšení kabelky.Přejdete nejen krádeži,ale také tomu že se vám kabelka neušpiní. Můžeme si zvolit háčky nejrůznějších tvarů, barevných provedení a jiných zdobení. Můžete si zakoupit sadu různě barevných háčků a ladit je podle aktuálního outfitu. Háček na kabelku je velice stabilní a unese opravdu hodně.Háček na kabelku velmi snadno rozložíte a umístíte na kraj stolu případně jiné vhodné plochy pro odložení kabelky.Ze spodní strany háčku je měkká guma, která zabrání uklouznutí háčku ze stolu. Některé skládací háčky na kabelku jsou navíc opatřeny i řetízkem, kterým je lze zavěsit na kabelku, anebo praktickým zrcátkem.

Šperk v podobě háčku na kabelky je vhodným dárkem. Dopřejte luxus nejen sobě, ale i své kabelce.

zdroj:Prozeny.cz, rádio impuls

 

tisk Tisk stáhnout jako pdf Stáhnout v PDF

FaceBook diskuse