Mýty a omyly při seznamování

Dokonalé postavy svého vyvoleného
Většina mužů si myslí, že ženy obdivují svalnaté kluky. Z průzkumu však vyplývá, že 95procent dívek tomu nepřikládá žádný význam.

Stejně tak neplatí, že kluci si vybírají podle postavy ženy. Pro každého muže je přitažlivý jiný typ postavy, protože někomu se líbí štíhlé až vyzáblé typy a někoho přitahují třeba plnoštíhlé postavy. Pouze 4procenta chlapů považují za přitažlivé „vyzábliny", 36 procent by volilo plnoštíhlé tvary, 45 procent plné tvary a 15 procent má v oblibě dívky „kyprých" tvarů. Každý je zaměřen na ten svůj typ, jinak by jsme brzy vymřeli.

Ženy letí na bohaté muže
Tento mýtus říká, že nejlepší způsob jak mít mnoho žen je být ( stát se) bohatým. To je pravda jen z části. Každá normální vyrovnaná žena nepůjde jen po muži, že má peníze.

Nejdříve kamarádství, poté vztah

Spoustu mužů si myslí, že se ženou bude nejdříve kamarádit a až se více seznámíme, tak se do mě zamiluje. Opak je pravdou. V praxi to tak nefunguje. Ženy potřebují k muži cítit sexuální přitažlivost. U kamaráda ji většinou necítí, ten je pro mi známý a jistý. Potřebuje vzrušení v podobě nejistoty a neznámostí.

Uplyne čas a ona si to rozmyslí
Ženy jsou rafinované a dokáží vymyslet neuvěřitelné množství výmluv ( budeme zatím kamarádi, na vztah nejsem připravená...).Pokud nemá zájem, časem se to těžko změní.

Zapomněla odepsat
Pokud muži dali ženě telefonní číslo a ona neodpovídá na sms zprávy, raději ji už nekontaktujte. Nemá o vás zájem.

Ta pravá si mě najde sama
Další omyl, domníváte se, že se nemusíte snažit a ta pravá si vás sama najde a sbalí? Skutečnost je ovšem jiná. Stát se to může, ale uvědomte si, že tato žena vás sbalila za nějakým důvodem např. jste bohatý, hledá otce pro své dítě, jste ten pravý na vyřešení problémů apod. Šance na trvalý vztah je velmi nízká.

Láska vše změní
Přijde láska a bude vše jinak. Svět nebude šedivý a nevýrazný, ale zajímavý. Láska za vás nic nevyřeší. Láska není věčná a všemocná a všechno ve vašem životě nedokáže změnit.

Jde jim jen o jedno
Opravdu si myslíte, že jim jde jen o to jak vás mají dostat do postele. Bráníte se seznámení, že to nemá smysl. Všichni chlapi nejsou stejní. Zaměřte se na to jaký typ muže si vybíráte a zda je hledáte na těch správných místech.

 

 

tisk Tisk stáhnout jako pdf Stáhnout v PDF

FaceBook diskuse