Muži vs. růžová

Stále jsou mezi námi odpůrci růžové barvy. Chápu, že některým ženám či mužům se tato barva prostě nelíbí a nenosí ji. Růžová barva není pouze barva žen. Jinak bychom mohli diskutovat stejně tak na téma modrá, která není vyloženě pánská. Člověk by se neměl bát nosit něco takového. Růžová barva se na muži čím dál více rozmáhá.

Itálie patří mezi země, která je plná mužů s růžovými triky a polokošilemi. Společnost to chápe jako něco nezvyklého, nového, okouzlujícího a svěžího.

Bassotrofeo2 

Libor Bouček (moderátor) rád nosí růžovou barvu. Pořídil si i růžové kalhoty. „Já si nemyslím, že je něco špatného na tom, když si chlap vezme na sebe něco růžového. V Itálii má každý chlap doma čtvery růžové kalhoty," uvedl Bouček pro super.cz. Z jeho slov si utahovali Leoš Mareš a Patrikem Hezuckým. V Marešově šatníku se ale taky najdete něco růžového.  „Jsem nedávno pral a k bílému prádlu se mi přimotala červená ponožka, takže teď mám všechno do růžova," uvedl Mareš.

RŮŽOVÝ DEN
PuPINKa vám to natře - na růžovo!
1.září 2011 se uskutečnila bláznivá „pink" party odehrávaná od páté hodiny odpolední na Palackého Náměstí v Praze. V rolích moderátorů akce se představí ostřílený Pavel Cejnar a PuPINKa, růžová star Evropy 2. Akce spočívala v tom, že si hned po ránu vezmete místo svých obvyklých ponurých barev oblečete do růžové. Navíc kdo bude v celorůžovém oblečku, dostane od pořadatele Evropy dva speciální dárky.

Zdroj: http://patrikvogl.cz/

tisk Tisk stáhnout jako pdf Stáhnout v PDF

FaceBook diskuse